Miłoszówka – Osada Turystyczna

Oferta Miłoszówki

Domki Letniskowe

Komfortowe i dobrze wyposażone domki letniskowe,które zagwarantują miły odpoczynek dla maksymalnie 8 osób.

Poddasze

Poddasze znajduje się w osobnym budynku.Dobrze oświetlone,100 metrowe pomieszczenie, podzielone na trzy strefy:salon z kanapami i TV SAT, nagłośnieniem,kominek; dwie strefy sypialniane , w każdej dwa podwójne łóżka. Kuchnia i łazienka na parterze. Gospodarze zakupili książki ze zlikwidowanej biblioteki, dla każdego miłośnika czytania jest tu raj. 

Apartamenty

Komfortowy apartament o powierzchni 50 m2. Posiada cztery pokoje w pełni wyposażone, aneks kuchenny, łazienka z pralką.

Sala Piwniczna

Sala piwniczna przeznaczona dla osób, które chcą zorganizować spotkanie towarzyskie, wieczór panieński, imprezę jubileuszową, zabawę sylwestrową, rodzinne święta etc. Dobre nagłośnienie, TV SAT, barek, stoły,fotele, stół bilardowy.

Dodatkowe Wyposażenie Miłoszówki

Domki do wspinaczki, huśtawki, piaskownica, stoły i krzesełka oraz akcesoria do zabawy w piasku. Obok trampolina, domek na pięterku, ping-pong itp. Można zorganizować mecz piłkarski, bramki.

Basen rozporowy a wokół podest z fotelami, krzesłami, parasolem. Z podestu widok na winnicę. Czynny od 10.00 do 19.30. Bezpieczny dla dzieci, czystość wody monitorowana, ozonowana.

Gospodarze uprawiają dla siebie zdrowe warzywa i owoce. Można sezonowo kupić smaczne pomidory, ogórki, sałatę, włoszczyznę, maliny, borówki, winogrona.